Elődöntőre készül két csapatunk is a Diákolimpia tavaszi megmérettetésén

A napokban zajlik a 2023/2024. tanévi diákolimpia tavaszi fordulója, amely az őszi forduló folytatása. Iskolánk a labdarúgás keretein belül indított fiú csapatokat II. és III. és IV. korcsoportban.

   A csoportkör mérkőzései után az elődöntők fognak következni.

A II. korcsoportos csapatunk csoport másodikként jutott tovább a csoportból, így vár rájuk az elődöntő. Szurkolunk nekik: Antal Zsombor Hunor, Csurár Adriánó, Gera-Ludányi Ádám, Halász Kristóf, Kovács Benedek, Kurai Dávid, Seres Nikolasz, Szentmiklósi-Oláh Benett László.

A IV. korcsoportos csapatunk elsőként jutott tovább a csoportból, így ők szintén készülhetnek az elődöntő izgalmaira: Antal Bendegúz Máté, Dragic Sergej, Juhász Patrik, Kovács Dominik Gábor, Lengyel Gábor, Modok Csaba, Török Gergő Csaba. Sok sikert kívánunk nekik is.

A III. korcsoportban tisztességesen helytálltak tanulóink, akik az 5. helyen végeztek: Balog Zalán, Csurár Martin Márió, Eze Joshua Kelechi, Halász Kristóf, Kanton Sebestyén Pongrác, Mészáros Máté, Varga Kornél, Varga Noel.

   Sok sikert kívánunk az elődöntőkhöz és gratulálunk az eddig elért eredményekhez! A csapatok felkészítő tanára Czebe Ádám.