Tanáraink

2019/2020. tanév

Név Beosztás Fogadóóra
Árva Bettina

biológia és kémia tanár 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

társosztályfőnök 7.a

kedd 9.00-9.45

Baloghné Kovács Éva

angol nyelvtanár 2.a, 4.a, 8.a, 8.b

rajz 4.a, 5.a, 6.a

technika 4.a

célnyelvi civilizáció 5.a, 8.a

környezetismeret 4.a

társosztályfőnök 4.a

szerda 10.55-11.40

Baráti Eszter M. Kinga

spirituális igazgatóhelyettes, hit- és erkölcstan 8.b

hétfő 9.00-10.00

Bódi-Sipos Ildikó

osztályfőnök 6.a

angol nyelvtanár 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 8.b

célnyelvi civilizáció 6.a

kedd 10.55-11.40

Borsosné Majoros Melinda

osztályfőnök 6.b

technika 2.b, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b

tanító 2.b

kedd 9.00-9.45

Brzózka Marek

rajztanár 5.b 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b 

szerda 12.45-13.30

Cseszkó Szilveszter

testnevelés tanár 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b

társosztályfőnök 5.b    

szerda 8.55-9.40

Dulka Árpád

földrajz tanár 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

biológia tanár 5.a, 5.b, 6.a, 6.b

társosztályfőnök 5.a

kedd 10.55-11.40

Forgácsné Busa Szilvia

számítástechnika tanár 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

szerda 8.00-9.00 előzetes egyeztetéssel

Gottfried Katalin M. Hedvig

hit- és erkölcstan 1.a, 2.a, 3.b, 6.b

társosztályfőnök 2.a

csütörtök 9.30-10.30

Gulyás Attila

pályázati felelős

magyartanár 6.a, 6.b

társosztályfőnök 6.a 

péntek 14.00-15.00

Gulyásné Auffenberg Noémi

osztályfőnök 7.a

angol nyelvtanár 6.a, 6.b

hit- és erkölcstan 1.a,  1.b

célnyelvi civilizáció 7.a

matematika 7.a

hétfő 10.55-11.40

Győrfi József

osztályfőnök 8.b

történelem tanár 6.a, 6.b, 8.a, 8.b

csürtörtök 11.50-12.35

Győrfi Józsefné

osztályfőnök, tanító 4.b

szerda 9.00-10.00

Halász Imola

angol tanár 3.a

tanító 3.a, 4.b

társosztályfőnök 4.b

kedd 9.00-10.00

Horváth János

igazgatóhelyettes,

matematika tanár 5.a

kedd 9.45-10.45

Hudákné Vízhányó Gyöngyi

osztályfőnök 5.a

hit- és erkölcstan 2.b, 4.a, 5.a, 7.a, 7.ab/lányok

történelem tanár 5.a

hon- és népismeret 5.a

hétfő 10.00-11.00

Hudák Szabolcs

informatika tanár 6.a, 6.b

társosztályfőnök 3.b

csütörtök 10:55-11:40

Kádárné Varga Szabina

angol tanár 1.a, 4.b

tanító 1.a

társosztályfőnök 1.a

péntek 9.55-10.40

Kanderné Németh Györgyi

testnevelés tanár 8.a, 8.b

úszástanár 2.-8. ab

társosztályfőnök 6.b

szerda 13.45-14.30

Kerekesné Dócs Nikoletta

osztályfőnök, tanító 4.a

péntek ą-12.35

Kissné Joó Judit

angol nyelvtanár 4.a, 7.a

magyar tanár 5.a, 6.a

célnyelvi civilizáció 5.a, 7.a

társosztályfőnök 7.b    

csütörtök 9.55-10.40

Kulcsár Judit 

osztályfőnök 5.b

hit- és erkölcstan 6.a, 7.b, 8.a

történelem tanár 5.b, 7.a, 7.b

hon- és népismeret 5.b

étkezési felelős      

hétfő 8.55-9.40

Kúszné Nagy Tímea

osztályfőnök 1.a

történelem tanár 5.a, 6.a

tanító 1.a

angol tanár 1.a

csütörtök 10.55-11.40

Majorosné Rácz Krisztina

igazgató

tanító 3.b

egyéni egyeztetéssel a titkárságon keresztül

Mészáros Ildikó

magyartanár 5.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

könyvtáros

társosztályfőnök 8.b

kedd 8.55-9.40

Miklós Júlia

angol nyelvtanár 2.a, 2.b, 3.b, 5.a, 5.b, 8.a

célnyelvi  civilizáció 8.a

társosztályfőnök 8.a

kedd 11.50-12.35

Nándori Gáborné

osztályfőnök 7.b

matematika tanár 6.a, 6.b, 7.b, 8.b

tankönyvfelelős

szerda 11.50-12.35

Reiszné Surinás Piroska

osztályfőnök, tanító 1.b

hit-és erkölcstan 1.b, 3.a, 4.b, 5.b 

kedd 9.55-10.40

Szabó Anita

kommunikációs felelős, iskolatitkár

titkárság nyitvatartási idejében

Szabó Anita Mária

osztályfőnök, tanító 2.b

testnevelés 2.b, 3.b

kedd 9.00-9.40

Szalainé Bálint Rózsa

tanító 1.a

testnevelés 1.b, 2.a, 3.a

társosztályfőnök 3.a

kedd 8.55-9.40

Szekeresné Rácz Mariann

osztályfőnök, tanító 2.a

csütörtök 8.55-9.40

Takácsné Kádár Erika

angol nyelvtanár 1.b, 3.a, 7.a, 7.b

tanító 1.b, 3.a

társosztályfőnök 1.b

kedd 8.55-9.40

Varga Beáta M. Dominika

fizika tanár 7.a, 8.a

matematika tanár 7.a, 8.a

hétfő 10.55-11.40

Varga Erika

osztályfőnök, tanító 3.a

kedd 7.55-8.40

Vargáné Nagyfalusi 

osztályfőnök, tanító 3.b

hétfő 9.00-9.40

Vigh Istvánné

osztályfőnök 8.a

fizika tanár 7.b, 8.b

matematika tanár 5.b,  8.a

szerda 11.50-12.35