Jól szerepeltek focistáink

A napokban zajlott le a 2022/2023. tanévi diákolimpia tavaszi fordulója, ahol iskolánk labdarúgás keretein belül indított fiú csapatokat II. és III. korcsoportban.

A III. korcsoportban iskolánk a 6. helyen végzett nagy csaták árán.

A II. korcsoportos tanulóink a 3. helyen végeztek, így a képzeletbeli dobogó 3. fokára állhattak fel a gyerekek.

Iskolánk diákjai izgalmas mérkőzéseken mutathatták meg tudásukat. Kiváló közösség kovácsoló hatása van az ilyen rendezvényeknek, valamint a sport minden pozitív hatásával találkozhatunk ilyen eseményeken.

A díjkiosztóra májusban kerül sor, ahol az okleveleket és az érmeket együtt vehetik át a tanulók.

Iskolánk III. korcsoportos csapatát az alábbi tanulók alkották: Antal Bendegúz Máté, Balog Zalán, Dobsa Gergő, Eze Joshua Kelechi, Kanton Sebestyén Pongrác, Kovács Dominik Gábor, Lengyel Gábor, Mágori Péter, Mészáros Máté, Modok Csaba.

Iskolánk II. korcsoportos csapatát az alábbi tanulók alkották: Barta Bence Tamás, Csurár Adriánó, Csurár Martin Márió, Eze Joshua Kelechi, Gera-Ludányi Ádám, Kanton Sebestyén Pongrác, Keresztesi Dávid, Kovács Benedek, Mészáros Máté, Szentmiklósi-Oláh Benett László, Varga Kornél, Varga Noel.

A csapatok felkészítő pedagógusa Czebe Ádám tanár úr. Gratulálunk!