Hivatalosan is elindult legújabb Erasmus+ projektünk

Örömmel jelentjük, hogy a szeptember 30-án megtartott családi napon hivatalos keretek között megnyitottuk legújabb projektünket, mely a "Pozitív fegyelmezés az európai iskolákban" címet kapta, és hat ország hat iskolája, két nemzetközileg elismert szakértő és egy kutatóintézet partnerségi együttműködésével valósul meg 2025 szeptemberéig. Ennek a projektnek iskolánk a koordinátora, és az a célunk, hogy a pozitív fegyelmezés módszereit és eszköztárát megismertessük és bevezessük az európai iskolákban. 

A projektnyitó rendezvényen, melyen tanulóink és hozzátartozóik többszáz fővel vettek részt, a projekthez kapcsolódóan a következő műsorszámokkal mutattuk be:

1. Tájékoztató előadás a szülőknek: a projekt bemutatása Nadine Gaudin és Gaudry Krisztina vezetésével

2. "Hogyan indítsuk el a reggelt stresszmentesen?" Ízelítő a pozitív fegyelmezés eszköztárából szülőknek - Gulyásné Auffenberg Noémi előadása.

3. A projekt partner országokat bemutató állomások a tanulók számára

 

A projekt az Erasmus+ program támogatásával valósul meg.

A projekt azonosító száma: 2023-1-HU01-KA220-SCH-000156486

2023. október 04.