Meghívó Erasmus Napra

Szeretettel hívunk minden kedves érdeklődőt, akik szívesen meghallgatnák tanáraink és diákjaink képes élménybeszámolóit a külföldi találkozókról és továbbképzésekről, illetve akik kíváncsiak az Erasmus pályázati rendszer működésére és a program adta lehetőségekre. Külön figyelmet szentelünk a finn oktatási rendszer sajátosságainak, sikerességének titkát kutatjuk, hiszen már több ízben volt alkalmunk közelről megfigyelni a finn iskolák jellegzetességeit. Az október 15-én, délután 3 órakor kezdődő rendezvényen az előadások után lesz lehetőség kérdezni, beszélgetni, tanácsot kérni a pályázatban való részvétel lehetőségéről is. A rendezvényt a Szignum Iskola Terézia termében tartjuk. 

A program:

15:00 Köszöntő, Szignum + Erasmus+

15:10 Törökországi élményeink (tanulóink képes beszámolója az egy hete zárult nemzetközi találkozóról)

15:30 Firenze (Kúszné Nagy Tímea beszámolója nyári továbbképzéséről)

16:00 Máltai továbbképzés (Kádárné Varga Szabina)

16:20 Finnország és a finn oktatási rendszer (Gulyás Attila beszámolója)

16:50 Kérdések-válaszok ideje