E-üzenőfüzet

2026/06/23 • 13 órája frissítve

Bizonyítványosztás

2026. június 24-én, 17 órakor az iskolában. Megjelenés Szignum pólóban. 

2026/06/20 • 3 napja frissítve

Elballagtak nyolcadikosaink

A szentmisét és az ünnepséget követően búcsúztak iskolájuktól diákjaink. 

2026/06/19 • 4 napja frissítve

Szignum Kupa focitorna díjátadó

Az utolsó tanítási napon a résztvevő csapatok mellett, elismerést kapott a legjobb kapus és góllövő is.

2026/06/12

Bringasuliztak

A foglalkozásokon való részvételt egy kis ünnepség keretében ismerték el. 

2026/06/01

Előadás a diabéteszről

Batári Norbert, a „Diabétesszel Élők és Ketogén Életmódot Követők Egyesületének” képviselője tartott szemléletes és hasznos előadást a 7-8. évfolyamunk számára.

Összes hírünk