Erasmus Napot tartottunk

Idén először iskolánk is csatlakozott az Erasmus Days rendezvénysorozathoz, melynek célja a népszerű program eredményeinek bemutatása.

A kétórás műsorban Gulyás Attila a Szignum pályázati felelőse mutatta be az iskola sikeres Erasmus projektjeit, melynek köszönhetően már több mint 170 tanulónk és tanárunk vehetett vagy vehet részt a közeljövőben nemzetközi projekttalálkozókon, illetve továbbképzéseken. Ezután az alig egy hete zárult törökországi Erasmus+ találkozóról  tartottak képes élménybeszámolót hetedikes és hatodikos tanulóink, majd Kúszné Nagy Tímea beszélt firenzei továbbképzéséről. Őt követte Kádárné Varga Szabina tanárnő, aki júliusban Máltán vett részt egy kurzuson. A műsort Gulyás Attila finnországi beszámolója zárta, aki röviden kitért a finn oktatási rendszer sajátosságaira is.