Akikre büszkék vagyunk

Legeredményesebb diákjaink a tavalyi tanévben 2010/11. JUBILEUMI „HŰSÉG” ÉVE

Az alsó tagozat legeredményesebb sportolója:
Bohák Dominik 2. a
A felső tagozat legeredményesebb sportolója:
Dobra Tamás 5.a
A gimnázium legeredményesebb sportolója:
Miklai Péter 8.G

Az iskolai sakkverseny eredményei
1. korcsoport
    1. hely Szaveljev Ádám 2. a
    2. hely Wursach Paul (1.a)
    3. hely Weszely Bence (3.a)
II. korcsoport:
    1. Vajna Martin (7.a)
    2. Brutyó Sándor (6.a)
    3. Halupka Bence (5.a)
A korcsoportok döntőjét nyerte Vajna Martin 7. a osztályos tanuló

Harmatcsepp országos alsós tanulmányi versenyen
Nyelvtan tantárgyból, 2. osztályos kategóriában Szekeres Hunor, 2. a osztályos tanuló 9. helyezést ért el.

Bendegúz, Gyermek és Ifjúsági Akadémia tanulmányi versenyen
Győrfi Mónika 7. g osztályos tanuló történelem tantárgyból arany fokozatot ért el és országos 8. helyezett lett
Dobra Tamás és Weszely Regina 5. a osztályos tanulók matematika tárgyból - arany fokozatot értek el.
Szűcs Sebestyén 8. g osztályos tanuló matematika tárgyból – ezüst fokozatot ért el.
Kakas Bence 8. g osztályos tanuló irodalom szövegértés tantárgyból – arany fokozatot ért el.

Osztályelsők

1.a Fehér Nikolett, Szekeres Sarolta
1.b Mészáros Zsóka, Nagy Petra, Túri Edina
2.a  Szekeres Hunor, Varró Patrik, Pipicz Gábor
2. b Csizmazia Csenge, Széll Zalán
3.a Horváth Martin, Daróczi Kamilla
3. b Illés Ákos
4.a Vadlövő Regina
5. a Csizmazia Réka, Reisz József
6. a Fletan Beatrix, Gémes Tamás Csaba, Majoros Viktória
7. a Kurusa Mercédesz
8. a Barna Máté, Kurusa János
7. g Takács Helga
8. g Vincze Vivien
9. g Reisz Mariann
10. g Vincze Fanni
11. g Barta Judit

Szorgalmas tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért elismerésben részesültek:

1. a Bárdi Kata, Csávás Levente, Lónyi Gábor, Szénási Jázmin
2. a – Ramotai Cintia
2. b Varga Réka Szandra (és kiemelkedő közösségi munkájáért)
3. b Bencze Tünde
5. a Halupka Bence, Kőrösi Fanni, Árva András
6. a: Szakál Fanni Kíra
7. a: Kurusa Mercédesz
7. g Győrfi Mónika, Horváth Szilvia, Kádár Johanna, Vajda Rubina
8. g Reisz Piroska, Pál Barbara, Vincze Vivien
9. g Reisz Mariann
10. g Háló Dóra
11. g Barta Judit

Kiváló tanulmányi munkájáért oklevelet kapott:
1. a Ferenczi Hunor
1. b Juhász Kitti, Kiss Levente

Az iskolanővérek által szervezett  intenzív idegen nyelvi táborra 50%-os kedvezménnyel mehetnek egész éves szorgalmas munkájukért és pozitív hozzáállásukért, mind az idegen nyelvtanulás, mind a közösségi munkájuk tekintetében.
Takács Helga, Győrfi Mónika, Vajda Rubina, Kádár Johanna 7.g osztályos tanulók

Kiemelkedő idegen nyelvi teljesítményéért
Vincze Fanni 10.G

Kiemelkedő kreatív média teljesítményéért
9. g Majoros Dominika

Rajz szakkör
6. a Fletan Beatrix, Brutyó Sándor
8. a Valach Imre

Kiemelkedő művészeti teljesítményéért elismerésben részesültek:

2.b: Hudák Anna, Kordás Patrícia (megyei népdaléneklési versenyen elért eredmény)
4.a:Csapó Boglárka (megyei fuvolaverseny 1. hely)
6.a: Csikota Levente , Csikota Péter (zenei), Gémes Tamás Csaba (irodalmi)
9. g Reisz Mariann (kiemelkedő zenei teljesítményéért és irodalmi színpadi tevékenységéért)
Skultéti Edina kiemelkedő irodalmi színpadi teljesítményéért

Akik nem hiányoztak egész évben
1. a  Szél Sándor
1. b Juhász Kitti
2. a Györe Stefánia
2. b Hudák Anna, Magyar Gábor, Reisz Gábor
3. b Gules Gabriella
4. a Korcsog Gyöngyi
5. a: Balla Zsolt, Reisz József, Kovács Szabina, Szél Klaudia
6. a: Börcsök Dániel, Szabó Martin, Varga Márta
7. a Kurusa Mercédesz, Lelik László, Tóth Aranka
8. a Kurusa János
7. g: Túri Dzsenifer,
8. g: Debreczeni Bernadett
9. g Skultéti Edina
10. g Farkas Roland, Szűcs Sándor

Kitűnő tanulók 2010-2011. évvége
1. a Óhidy Zétény, Piros Dorka, Varró Liliána, Wursach Paul, Fehér Nikolett, Szekeres Sarolta
1. b Vadlövő Anna (általános tantestületi dicséret) Túri Edina, Mészáros Zsóka, Nagy Petra
2. a Balogi Panna, Bohák Dominik, Czirják Gréta, Györe Stefánia, Jankó Dominik, Kőrösi Dóra, Mityók Flóra, Papp Erős, Pipicz Gábor (általános tantestületi dicséret), Szabó Laura, Szaveljev Ádám, Szekeres Hunor (Általános tantestületi dicséret), Varró Patrik (általános tantestületi dicséret)
2. b Ádók Eliza, Ádók Robin, Gyüre Dorina, Rácz Dóra, Szabó Dániel, Szabó Martin Hudák Anna (általános tantestületi dicséret), Kordás Patrícia (általános tantestületi dicséret), Reisz Gábor (általános tantestületi dicséret)
3. a Bende Flóra, Marsi Gergely, Márton Zsófia
3. b Gules Gabriella (általános tantestületi dicséret)
4. a Vadlövő Regina, Szelei Gergő, Csapó Boglárka, Miklai László Levente
5. a Dobra Tamás, Csizmazia Réka (általános tantestületi dicséret), Dévai Virág (általános tantestületi dicséret), Reisz József (általános tantestületi dicséret), Weszely Regina (általános tantestületi dicséret)
6. a Fletan Beatrix (általános tantestületi dicséret) Gémes Tamás Csaba, Majoros Viktória (általános tantestületi dicséret)

Hittanos és a szeretetszolgálatban tanúsított kiemelkedő tevékenységéért
Szalai András, Vincze Fanni, Árva Ferenc

Jubileumi Iskolatörténeti verseny
Hibátlan megoldást adtak be mindnyájan.
Mikuska Gábor 2. b
Mikuska Alexandra 4. a
Brutyó Sándor 6. a
Szilágyi Gábor 6. a
Tóth Imola 6. a
Ács Patrik 7. a
Kálmán Kitti 7. a
Misinszky Márton 11. g
Vízhányó Dávid 11. g
Veszelovszky Nóra 11. g
Barta Judit 11. g
Tóth Beatrix 11. g
Takács Gergő 12. g


Kiemelkedő közösségi munkáért
2. a Balogi Panna
7. a Balogh Dominik
8. g Vincze Vivien
9. g Miklai Zsolt Balázs, Skultéti Edina
10. g Szűcs Sándor

Egész éves térképszertári munkáért
9. g Moldován Péter,
9. g Csányi Gábor,
9. g Skultéti Edina

A jubileumi év alkalmából megszervezett egész éven át tartó logikai háziverseny eredményei:
5. a Veréb Dániel
8. g Kakas Bence
9. g Reisz Mariann
Gratulálunk és az idei tanévben is szép eredményeket kívánunk minden tanulónknak!