Tanáraink


2016-2017. tanév

 

 

Pedagógus neve, tantárgyai az osztályokban

 

 

Baloghné Kovács Éva

Angol nyelv: 1.a, 3.b, 5.a

Angol rajz: 4.a,

Angol technika: 1.a, 4.a, 4.b

Angol környezetismeret: 3.a, 3.b, 4.a, 4.b

Célnyelvi civilizáció: 5.a

 Baráti Eszter  Kinga SSND nővér 

Hittan: 8.a

 

 

Baróczi Tamás

Osztályfőnök: 4.a

Matematika: 2.a, 4.a

Magyar, napközi: 4.a

 

Borsosné Majoros Melinda

Osztályfőnök: 3.b

Magyar, ének, életvitel, napközi: 3.b

Ének, napközi: 3.a

Technika: 7.a, 7.b

IDB felelős

Brzózka Marek

Rajz: 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Napközi: 4.b

Rajz szakkör

 

 

Csapóné Mátó Mónika

Osztályfőnök: 7.a

 

Célnyelvi civilizáció: 6.a 

Angol nyelv: 1.a, 1.b, 4.b, 7.a, 8.a

SZIGNUM angol ovi

Gulyásné Auffenberg Noémi

Angol: 3.a, 3.b, 5.b, 6.a, 6.b

Forgácsné Busa Szilvia

Informatika: 7.a, 7.b 8.a, 8.b

 

Föedl Andrea

 

Angol nyelv: 1.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6.b

Célnyelvi civilizáció: 5.a, 6.a

 

Gottfried Katalin M. Hedvig

Osztályfőnök: 1.a

hittan: 1.a, 1.b, 3.b, 5.a, 5.b

magyar: 1.a

napközi 1.a

Heather Jean Gemmell

angol nyelvi lektor: 2.a, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Győrfi József

Osztályfőnök: 5.b

 

Történelem  5.b, 7.a, 7.b

Hon és népismeret: 5.a, 5.b

Napközis nevelő: 5.b

Győrfi Józsefné

Osztályfőnök: 1.b

Magyar,matematika, ének, vizuális kultúra, életvitel, napközi: 1.b

Nagyné Himer Ágota

Magyar nyelv és irodalom: 5.b, 6.a, 6.b

Matematika:3.a

Napközi: 2.b

Környezet: 2.b

Vizuális kultúra: 2.b, 3.b

Életvitel és gyakorlat: 2.b

Horváth János

igazgatóhelyettes

Matematika: 6.b

Ének: 7.a, 7.b

 

 

Hudák Szabolcs

 

Informatika: 6.a, 6.b

Rendszergazda

Kanderné Németh Györgyi

Osztályfőnök: 7.b

Úszás: 2.a,2.b, 3.a, 3.b,4.a, 4.b

Testnevelés: 5.a, 5.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Kissné Joó Judit

Osztályfőnök: 6.a

 

Angol: 2.b, 3.a, 6.a

Magyar: 6.a

 

Kulcsár Judit

Osztályfőnök: 6.b

 

Történelem, napközis nevelő: 6.b

Hittan: 6.a, 6.b

 

 

Kúszné Nagy Tímea

Osztályfőnök: 2.b

 

Matematika: 2.b

Angol: 2.a, 2.b

Történelem angolul: 5.a, 6.a

 

László Júlia

 

Angol nyelv: 4.a, 7.b, 8.b

Angol természetismeret: 5.a, 6.a

 

 

Majorosné Rácz Krisztina

 

Osztályfőnök: 4.b

Magyar nyelv és irodalom,napközi: 4.b

Testnevelés: 4.b

 

 

Mészáros Ildikó

 

Magyar nyelv és irodalom: 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

könyvtárostanár

 

 

Nándori Gáborné

Osztályfőnök: 8.b

 

Matematika: 5.b, 7.a, 7.b, 8.b

Napközi: 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Tankönyvfelelős

 

 

Nyúl Patrícia M. Fidelis SSND nővér

Osztályfőnök: 2.a

 

Angol, angol rajz, angol ének, angol technika: 2.a

Hittan: 2.a, 3.a


 

Dr. Páliné Brunner Éva

 

Biológia:7.a, 7.b, 8.b

Kémia: 7. a, 7.b, 8.a, 8.b

Természetismeret: 6.b

Napközi: 4.a, 6.b

 

Puskás Kornél

 

Történelem: 8.a, 8.b

Földrajz: 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Természetismeret: 6.b

Napközi: 4.a, 6.b

 

Reiszné Surinás Piroska

 

Matematika: 4.b

Hittan: 2.b, 4.a, 4.b, 8.b

Ének: 2.b, 4.b

Magyar: 2.b

Napközis nevelő:2.b

 

Szabó Anita

 

Iskolatitkár

Kommunikációs felelős

 

Szabó Anita Mária

 

Matematika: 3.b

Testnevelés: 2.a, 3.a, 3.b

Környezetismeret: 2.a, 3.b

Napközis nevelő: 3.b

 

Szarvas Ákos

 

testnevelés: 4.a, 4.b, 6.a, 6.b, 8.a, 8.b

Szakkör

Szekeresné Rácz Mariann

igazgatóhelyettes

Osztályfőnök: 3.a

Magyar nyelv és irodalom, angol technika: 3.a

Szűcs Lajos Péter

igazgató

Hittan: 7.a

Szűcsné T. Kis Gabriella

Osztályfőnök: 8.a

Ének-zene: 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 8.a, 8.b 

Matematika: 8.a

Napközi: 4.a, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Énekkar

Előkészítő

Székács Klaudia

Ének: 4.a

Angol rajz: 3.a, 4.b

Angol környezet: 3.a, 4.a, 4.b

Napközi:4.a, 4.b

 


Vajda Magdolna

Technika: 5.a, 5.b, 6.a, 6.b

Biológia: 8.a

Természetismeret: 5.b

Napközi: 6.a

 

Varga Erika

Matematika, ének, testnevelés, környzetismeret, napközi: 1.a

Testnevelés, környezetismeret, napközi: 1.b

 

Vargáné Nagyfalusi Ilona

Magyar, napközi: 2.a


Vigh Istvánné

Osztályfőnök: 5.a

Matematika: 5.a, 6.a

Fizika: 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Napközi: 5.a